Proficiency

 

2

Kurumumuz üniversiteye yeni adım atacak öğrencilere de yüksek kalitede İngilizce eğitim sunarak, onları bölümlerine başladıklarında güçlü tutacak, her duruma hazır olacak şekilde İngilizce dil becerisi kazandırmaktadır. Her üniversitenin ihtiyaçları doğrultusunda kendi bünyelerinde hazırladıkları yabancı dil seviye tespit sınavına öğrencilerimiz sınırsız kaynakla, soru türlerini mukayese ederek hazırlanmaktadır.

44Bazı üniversiteler dinleme yetisini test ederken, bazı üniversiteler için bu bölüm önemli değildir hatta sınavın içeriğine bile alınmayabilir. Kurumumuz her üniversiteye ait sınav örneklerini önceden inceleyip, bunlara göre bir yol haritaları çizmektedir.

 

 

Proficiency programımız üniversitelerin bünyesindeki hazırlık eğitimini atlamak isteyen öğrenciler için uygundur. Hazırlık sınıfını okumadan fakülteye devam etmek isteyen öğrenciler bu sınavda başarılı olmak zorundadır. Sınavların türü, zorluk derecesi, sınav tarihleri ve başarı kriterleri üniversitelere göre değişmektedir.Ancak Proficiency (hazırlık atlama) ile ilgili ortak olan şey dil bilgisi, kelime bilgisi okuma bilgisi ve yazma becerilerini içermesidir.Bazı üniversitelerde bu bölümlere ek olarak (Sabancı, Bilkent, Fatih, Bahçeşehir) dinleme bölümü de içerik dahilindedir.

• Özel ders ya da küçük gruplarla bu program uygulanmaktadır. Böylece daha kısa zamanda başarı yüzdesi artar ve hedefe varılır.
• Derslere donanımlı ve tecrübeli, sınav sistemini bilen ve sınavla ilgili değişiklikleri takip eden eğitmenler girmektedir.
• Ders dışında eğitmenlere ulaşabilmeniz için etüt imkanı da sunuyoruz.
• Bire bir sınav uygulamalarımız sayesinde öğrencilerin heyecan ve gerginliklerini azaltıp hedefe odaklanıyoruz.
• Kazanılan okulun sınavına yönelik sınav taktikleri ve stratejisi ile de başarı yüzdesini arttırıyoruz.